BALTIC CUP - wyniki pierwszego dnia

image 1

Za nami pierwszy dzień 12. Międzynarodowego Festiwalu Tańca BALTIC CUP 2011.

Poniżej znajdują się wyniki uzyskane przez tancerzy w piątkowych zmaganiach.

Kategoria: Youth, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 10 Tańców
* 1 miejsce - Dziedzic Oskar, Iwańska Klaudia / Polska
* 2 miejsce - Tabachkov Nikita, Kostochkina Ekaterina / Russia
* 3 miejsce - Granskas Dominykas, Petrosiute Kotryna / Lithuania
* 4 miejsce - Fazullin Armand, Mets Marit / Estonia
* 5 miejsce - Mikrzak Maciej, Michalik Martyna / Polska
........................
* 14 miejsce - Popowski Adam, Karpińska Paulina / JANTAR Elbląg
* 16 miejsce - Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata / JANTAR Elbląg

Kategoria: Junior I, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 10 Tańców
* 1 miejsce - Laaneots Werner Robert, Lohmus Laura Liisa / Estonia
* 2 miejsce - Czajka Kacper, Drożdż Oliwia / Polska
* 3 miejsce - Vladislavs Pecens, Adrija rebeka Andruskevica / Latvia
* 4 miejsce - Kieszek Michał, Kusy Teresa / Polska
* 5 miejsce - Simsons Patriks, Zimmeck Stephanie / Latvia

Kategoria: Junior II, Klasa: Open, Style: Kombinacja 10 Tańców
* 1 miejsce - Brzozowski Mateusz, Możdżonek Justyna / Polska
* 2 miejsce - Mihai-vlad Paraschiv, Diandra-aniela Illes / Romania
* 3 miejsce - Kleist Marcin, Bronikowska Olga / Polska
* 4 miejsce - Seppik Sander, Kink Kaari / Estonia
* 5 miejsce - Dreling Mateusz, Polakowska Justyna / Polska
.................
* 18 miejsce - Beńko Paweł, Lis Dorota / JANTAR Elbląg

Kategoria: Juveniles I, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8 Tańców
* 1 miejsce - Petruna Eriks, Bilinkina Anastasija / Latvia
* 2 miejsce - Jantson Mihkel, Barjabin Sarah Sofie / Estonia
* 3 miejsce - Holm Leho, Lutter Marleen / Estonia
* 4 miejsce - Perzanowski Olaf, Winter Zuzanna / Polska
* 5 miejsce - Kownacki Eryk, Bylińska Agnieszka / Polska

Kategoria: Adults RS, Klasa: Open, Styl: Standard
* 1 miejsce - Sikora Norbert, Dul Dominika / Polska
* 2 miejsce - Galban Dorin, Dudek Ewa / Romania
* 3 miejsce - Skrzydłowski Dawid, Barczuk Maja / Polska
* 4 miejsce - Jeziorowski Michał, Krawczyk Nicole / Polska
* 5 miejsce - Varkalys Karolis, Siriunaite Gabriele / Lithuania
..............................
* 25 miejsce - Popowski Adam, Karpińska Paulina / JANTAR Elbląg
* 27 miejsce - Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra / JANTAR Elbląg

Kategoria: Adults RS, Klasa: Open, Styl: Latin
* 1 miejsce - Drobotov Roman, Głębocka Natalia / Polska
* 2 miejsce - Walczak Maciej, Kolesnik Ksenia / Polska
* 3 miejsce - Rasiński Maciej, Melin Nikolina / Polska
* 4 miejsce - Kurczyński Tomasz, Telka Anna / Polska
* 5 miejsce - Tabachkov Nikita, Kostochkina Ekaterina / Russia
..............................
* 16 miejsce - Popowski Adam, Karpińska Paulina / JANTAR Elbląg

Kategoria: Juveniles II, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8 Tańców
* 1 miejsce - Lozys Mamertas, Jazilionyte Skaiste Svajone / Lithuania
* 2 miejsce - Kloskowski Maciej, Ziętowska Nikola / Polska
* 3 miejsce - Kivisaar Kris Jarlet, Barjabin Silvia Susanne / Estonia
* 4 miejsce - Lillenberk Kert, Sukles Eliisa / Estonia
* 5 miejsce - Kullamaa Kert, Kokk Carolyn / Estonia

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!